belchatowianie.pl

belchatowianie.pl

Kultura w Belchatowie

Kultura w Belchatowie

Jaigarh i Nahargarh Fort- Te dwa są najważniejsze forty miasta. Jaigarh fort stoi na szczycie wzgórza z widokiem na majestatyczne pałace. Jai Ban, który jest uważany za największy na świecie armata na kołach jest umieszczony w tym hipnotyzujący fortu. Został zbudowany przez okresie panowania Maharaja Sawai Jaisingh.

Miasto Palace, położony w starej części miasta, obejmuje prawie jedną siódmą część obszaru.spodnie damskie hurt Jest to idealne połączenie Mogołów i Rajput architektury. Siedem parterowy Chanda Mahal, który znajduje się w centrum miasta Palace oferuje piękny widok na ogród i miasto.

Istnieje wiele innych atrakcji turystycznych, takich jak Jal Mahal, Centralne Muzeum, Sisodia Rani Garden i Laxmi Narayan Temple które zawsze są odlewane z dużą liczbą odwiedzających.

Zakupy w Jaipur

Jaipur to raj dla miłośników zakupów. Istnieje wiele rynki i bazary, które można sprawdzić się będąc w mieście. Szeroka gama produktów, począwszy od tradycyjnych rzemiosł, jeweleries nowoczesnym stroje można kupić z różnych rynków miasta.

Jaipur ma wysoką reputację producent wielu znakomitych wyrobów jubilerskich. Różne rodzaje nienagannie zaprojektowanych wyrobów jubilerskich są eksportowane z Jaipur do reszty świata.

Znani Johari Bazar www.djmike.com.pl/dj-na-wesele-warszawa/ jest ośrodkiem wyrobu biżuterii. Dwa pasy ruchu Gopalji ka Rasta i Haldion ka Rasta domy duża liczba zakładów jubilerskich. Ci, którzy chcą kupić antyki i pseudo-antyki, sklepy w okolicy Hawa Mahal są najlepszym miejscem do sprawdzenia.

Istnieje kilka innych bazary jak Tripolia, Bapu i Nehru, gdzie użytkownicy mogą robić zakupy dla przedmiotów, takich jak tkaniny, naczynia, lokalnych perfum i butów. Jaipur jest miejsce, aby kupić tradycyjne dywany, schowek na ścianie i rękodzieła. Istnieje wiele emporiums sprzedaży różnych produktów, takich jak biżuteria, dzieła mosiądzu, drewna, ceramiki niebieski.
Artykuł dzięki: