belchatowianie.pl

belchatowianie.pl

O nas

O nas

Można powiedzieć, że jesteśmy takimi lokalnymi patriotami. Grupą osób, która urodziła się w Bełchatowie i która tutaj zamierza spędzić resztę swojego życia. Kochamy to miast i ten region, jest on dla nas naprawdę bardzo ważny, dlatego też staramy się go wspierać i w miarę możliwości angażować się w różnego rodzaju inicjatywy. Dzisiaj wiemy doskonale, że Bełchatów ma przed sobą przyszłość i mamy zamiar tę przyszłość kultywować tak, żeby przyszłe pokolenia były dumne z Bełchatowa.

Naszą działalność prowadzimy non profit, jednakże w naszym serwisie pojawiają się reklamy, a zarobki z nich przeznaczone są na utrzymanie strony, czyli domeny i serwera.

Koszt ten nie jest wysoki, ale pojawia się regularnie. My natomiast mocno angażujemy się w prowadzenie strony, dlatego też chcemy mieć możliwość zarabiania na niej właśnie poprzez umieszczanie reklam.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, masz zacięcie redaktora, umiesz robić dobre zdjęcia lub chcesz udzielać się w social media, serdecznie zapraszamy. Będzie nam bardzo miło przyjąć Cię do swojej ekipy.

Jak wiadomo ludzi kreatywnych nigdy dosyć, a im większe zaangażowanie lokalnej społeczności, tym nasz serwis może działać po prostu lepiej.

Artykuł dzięki: