belchatowianie.pl

belchatowianie.pl

Nasza misja

Nasza misja

Nasza misja

Naszą misją jest docieranie z informacjami do jak największej ilości mieszkańców Bełchatowa i okolic. Wiemy doskonale, że w dzisiejszych czasach informacja jest dosłownie na wagę złota, dlatego też staramy się przekazywać ją rzetelnie oraz tak, żeby nasi użytkownicy zawsze byli poinformowani na czas.

Oczywiście nie mamy zamiaru szerzyć wyłącznie złych wiadomości, wręcz przeciwnie, chcemy rozpowszechniać też te dobre. Promować nasz region, mówić ludziom, co ciekawego dzieje się w naszym regionie. Dzięki temu społeczeństwo jest po prostu świadome, a przecież ta świadomość przekłada się bezpośrednio na jakość życia. Bierzemy pod lupę rząd, sprawdzamy funkcjonowanie lokalnych władz, firm, ośrodków społecznych i zdrowotnych. Słowem mamy zamiar informować społeczeństwo o wszystkim, co może być dla niego ważne.

Mamy doświadczenie w reklamie i marketingu, znamy się na budowaniu strony internetowej i na zarządzaniu nią. Słowem wiemy, co robimy i mamy nadzieję robić to po prostu dobrze. Naszym celem jest rozprzestrzenianie dobrych informacji i rzetelnych faktów i cel ten udaje nam się realizować w 100%.

Artykuł dzięki: