belchatowianie.pl

belchatowianie.pl

Zabytki Belchatowa

Zabytki Belchatowa

Niezależnie od faktu, że 9 Ton Gate to wynikiem pracy Eda w Homestead na Florydzie, jeśli wziąć pod uwagę wielkość jego osiągnięć w tworzeniu bramę, która była 18.000 funtów i doskonale wyważone, z otworu rdzeniowego przez ten kawałek korala w dokładny środek ciężkości, i że w jakiś sposób zamontować go samemu bez nowoczesnych narzędzi i nikt nie widząc go pracować, to przeciwstawia zdrowy rozsądek i logikę założyć, że był przy użyciu konwencjonalnych środków, aby przenieść te megalityczne kawałki rafy.http://www.e-tort.pl/83-torty-urodzinowe-warszawa

Po dalszych rozważań zdajesz sobie sprawę, że Edward Leedskalnin nie był w stanie tylko poruszać duże kawałki koralowca, że ??tylko nowoczesny park maszynowy może poruszać się dzisiaj, ale jego sprawność inżynierii w możliwości manewru te ogromne obiekty w taki sposób, że będą one doskonale wyważone, jeden można sobie tylko wyobrazić, miał laserowych precyzyjnych narzędzi lub że był jednym z najszczęśliwszych konstruktorów w historii.

Ponieważ jest to nielogiczne Zakładamy, że szczęście było podstawą jego niesamowite umiejętności, a ze względu na fakt, że każdy nowoczesny sprzęt tej wielkości byłby łatwo zauważalne, należy wziąć pod uwagę, mity i historie Ed Leedskalnin zakresie, jaki on jest mówi się, że pracował w nocy i że nikt nigdy nie widział go pracy i śpiewał do kamieni, które spowodowały im unosić się w miejscu.

Chociaż idea lewitacja jest wiarygodny w teorii w naszym współczesnym świecie, dziś wciąż nie mają środków, za pomocą których możemy lewitacji regularne wielkości przedmiotów o wadze nawet 10 lub 20 funtów bez użycia jakiegoś nowoczesnej technologii. Jednak tutaj był człowiek, który był w stanie przeciwstawić współczesną fizykę, a twierdził, że zna tajemnice starożytnych budowniczych piramid, pozostawiając strukturę, że nikt nie może sprawić dziś. Jak można nie wierzyć, że mówi prawdę, kiedy stworzył strukturę, która nie ma sobie równych w czasach współczesnych, a nie zostały powtórzone ani fizycznie, ani matematycznie przez tych nowoczesnych umiejętności, które powinny być w stanie to zrobić, jeśli to było możliwe.

Wracając do dyskusji o oryginalnej lokalizacji 9 Ton Gate, jakby nigdy nie był w Florida City, dlaczego on dzwonić jego oryginalna strona rock Gate Park? Spośród wszystkich sztuk przywiezione z Florida City, związane z transportem materiałów niebezpiecznych żaden z nich nie przypomina bramę. Być może nigdy nie dowiemy się, co zainspirowało Ed nazwać swój ogród skalny „Rock Gate Park”. Jednak wiemy jedno: 9 Ton Gate to zarówno niemożność naukowego i technologicznego, aby zostały utworzone w 1930 roku przez jednego człowieka, który nie miał nowoczesnych narzędzi, dzięki którym stworzenie takiego doskonale wyważone i rzeźbione struktury dziwnego. Jest to tajemnica, która nigdy nie może być rozwiązany i strukturę, które mogą nigdy nie zostać ponownie utworzone nigdy.

Artykuł dzięki: