belchatowianie.pl

belchatowianie.pl

Uslugi w Belchatowie – szewcy

Uslugi w Belchatowie - szewcy

Innym bardzo popularnym zajęciem jest zakupy do Birmy. Małe miasto Mae Sai jest to miejsce do odwiedzenia. Stamtąd przejście na birmańskiej stronie jest główną działalnością. Birma wystawi ‚dniową przepustkę „dla US $ 5 i nie ma problemu o reentering Tajlandii, ale trzeba mieć swój paszport na osobę. Jest to jeden z nielicznych wyjątków od wymogu uzyskania zezwolenia reentry Opuszczając Tajlandii.

Jednak naprawdę nie ma szczególnego powodu do przekroczenia granicy. Wszystko dostępne w birmańskiej stronie jest również dostępny na Mae Sai. Wśród skarbów, aby znaleźć to jade i kamieni szlachetnych takich jak rubiny i szmaragdy, z których wszystkie były wydobywane w Birmie, ale nie droższe od strony Tajlandii niż można znaleźć na stronie birmańskiej.

W małym mieście Sop Ruak nie jest popularnym Muzeum Opium. Wstęp jest 20 bahtów.

Chiang Rai nie jest znany ze swojego życia nocnego. Większość nocnego życia jest wokół nocnego bazaru, ale istnieje kilka barów, głównie po zachodniej stronie nocnego bazaru.

Do głównych atrakcji turystycznych w okolicy Chiang Rai obejmują słoniach i wizyt wsi Hill Tribe. Inne popularne atrakcje turystyczne to:

White Temple – znany również jako Wat Rong Khun. Jest to unikalna konstrukcja, zbudowana w roku 1998. W hotelu znajduje się przede wszystkim czyste białe struktur i błyszczące lustrzane korytarze. Jest również wyposażony w unikatowe malowidła ,.

Hill Tribe Museum and Education Center – Zaprojektowany, aby pomóc w promowaniu lepszego zrozumienia górskich plemion, ich zwyczajów, stylu życia i kulturze. Chociaż można łatwo odnaleźć wycieczki do wsi Hill Tribe w Chiang Rai, muzeum prowadzi także wycieczki i jest uważany za jeden z najlepszych wyborów dla odwiedzin wsi Hill Tribe.

Oub Kham Muzeum – Zawiera mnóstwo starożytnych przedmiotów używanych w królewskich dworach Tajlandii, Birmy, Chin, Wietnamu i Laosu, z których niektóre sięgają ponad 1000 lat. Muzeum czynne jest od 9:00 do 5:00 pm. Wstęp jest 200 bahtów dla dorosłych, 100 bahtów dla dzieci.

Huay Hin Fon Hot Springs – jest to popularne, duże, ale płytkie gorące źródła, bardzo popularne spośród Thais. Sprzedawcy sprzedają surowe jaja przepiórki i ludzie gotować jaja w gorących źródłach. Bądź przygotowany, chociaż, ponieważ istnieje siarki „zgniłe jajo” zapachu pochodzące ze źródeł.

Chiang Rai jest ważnym przystankiem turystycznym podczas wizyty w Tajlandii. 2 lub 3 dni wystarczy, aby być w stanie zobaczyć i zrobić z głównych atrakcji turystycznych.

Artykuł dzięki: