belchatowianie.pl

belchatowianie.pl

Uslugi w Belchatowie – kosmetyczki

Uslugi w Belchatowie - kosmetyczki

Jeszcze raz. Żaden zespół z powodzeniem włamał się do wielkiej czwórki. Jeszcze raz. Premier League stała się dwa oddzielne działy – elita, a dolny szesnaście zespołów. Aby osiągnąć podział który oferuje głównie brytyjskich graczy, trzeba iść jeszcze dalej, do Championship, i pomimo tymczasowego ożywienia pod Fabio Capello, to szkodzi tylko długoterminowe perspektywy naszej reprezentacji.https://motoperfekt.pl/

Czapka budżetu zmieniłoby to wszystko. Ziejącej przepaści w angielskim futbolu zaistniała poprzez pieniądze. Najlepszych drużyn otrzyma fundusze zabytkowych; od inwestorów zagranicznych, od 70.000 powiększonej frekwencji, a nawet z samej Premier League, do wykończenia w wysokiej pozycji. To pozwala im stać na najlepszych graczy, a to sprawia, że ??rozłam jeszcze większy – to naprawdę błędne koło. Jeśli pieniądze został usunięty z piłki nożnej, Premier League staną się ekscytujące, w pełni konkurencyjny liga to ma być, gdzie każdy naprawdę może pokonać każdego, a może osiem lub dziewięć zespoły mają realną szansę na tytuł na początku sierpnia.

Zmniejszenie ilości pieniędzy pływających wokół byłoby również ogromne korzyści dla strony narodowej. Jeśli drużyna nie może wydać £60 mln na najlepszych talentów na całym świecie o każdej porze roku, będą mieli innego wyjścia, jak wnieść za pośrednictwem angielskiego futbolu. To może pomóc jeszcze bardziej zmusza zespoły do ??inwestowania w lokalne akademii młodzieżowej, zamiast zagranicznych cudownym dzieci. Anglia stanie się siłą świata w piłce nożnej po raz kolejny i chcemy dostać się do oglądania wielkich angielskich graczy walczących o nagrody krajowe.

Czapka budżetu usunęłaby stale rosnącą przepaść w klasie pomiędzy czwórce i reszta Premier League. Byłoby konkurencja konkurencyjnego i tworzyć znacznie bardziej sprawiedliwy równych.Jak również daje nam ligę, że możemy być dumni i rozrywkę, to również znacznie wzmocnić reprezentacji i sygnalizuje powrót do wielkości dla angielskiego futbolu. Mówi się, że przez wiele lat pieniądze zrujnowanych piłkę nożną, a dowody są wszędzie wyglądasz. Formula One nie mogą potrzebować limit budżetu, ale Premier League nie może być bardziej zdesperowani.

Alex Ranger

Artykuł dzięki: http://opakowania-wroclaw.pl/