belchatowianie.pl

belchatowianie.pl

Urzedy w Belchatowie

Urzedy w Belchatowie

Na brzegach rzeki Axe, jest uroczym małym angielskim miasteczku Devon, zwany Axminster, w Anglii. To miasto ma swoje pochodzenie z czasów celtyckich, w którym to było rzeczywiście dalej „klasztoru przez rzekę Axe”, w wyniku czego jego nazwy.

Axminster znany jest ze słynnych dywanów i splotów Axminster, sięga 17 wieku, www.pracowniaintegra.pl/oferta-terapeutyczna założony przez Thomasa Whitty’emu. Była to rewolucja w branży tka i jego skomplikowane i oryginalne projekty były znane i szybko w krótkim czasie dywany Axminster zostali opętani przez każdego zamożnego domu. dywany Axminster zyskały światową popularność w branży splotu.

To osobliwe miasto ma bez szwanku rocznika atmosferę wypełnioną rustykalne architektury, kamiennymi domami, kaplic i muzeów. Na obrzeżach tego miasta leży wspaniały Blackdown Hills z pananormic widokiem zielonych pastwisk i spokojnego życia. Jurassic Coast jest kolejnym ciekawym miejscem do odwiedzenia w pobliżu Axminster. To miejsce jest zalany unikalne rzeźby i prehistorycznych obszarów kopalnych. Jurassic Coast jest udokumentowana jako piąty cud natury w Wielkiej Brytanii.

Element z wątkiem Barton Manor, na południowy zachód od Axminster, eksponaty z największych kominku w Anglii. Jest to najstarszy kościół St. Marys, Dziewica, jest najstarszym zabytkiem dookoła. Zaledwie 5 mil od lądu jest błogie Lyme Regis i Seaton ośrodki, gdzie można po prostu smak raju na ziemi. To pomysłowe Miasto posiada również własny sprawiedliwy udział w pubach, klubach, a także parków wypoczynkowych dla rodzinnej zabawy i wyjazdy, takich jak Andrewshayes Caravan Park.

Axminster jest dumna ze swojego dziedzictwa i kultury; posiada ona wiele coroczne festiwale takie jak Axminster wspólnotowym festiwalu i festiwalu roczne Axe Vale ogrodnictwa i rzemiosła rzuca światło na wystawach kwiatowych, promocjach, targach itp rocznika Istnieje również bardzo oczekiwana roczna ekscytujące Axminster Carnival z parady kolorowe i twórcze pływaki oraz dużo muzyki i zabawy.

Na szeroki wybór hoteli Axminster prostu kliknij tutaj.

Artykuł dzięki: