belchatowianie.pl

belchatowianie.pl

Jak nie zgubic sie w Belchatowie

Jak nie zgubic sie w Belchatowie Fleet Street jest nadal często zbiorcza nazwa oznacza gazety. Jeśli ktoś mówi, że „Fleet Street został mówiąc …..”, oznacza to, że to zostało powiedziane przez gazety.

Harley Street

Harley Street to znana na całym świecie ze swoich gabinetów lekarskich. Przed 18 wieku tylko składało się z kilku domów i był częścią wsi Marylebone; jeszcze częścią londyńskiego City. W Londynie wzrosły w 1700 Marylebone wieku stał się częścią Londynu. Został on opracowany na większej powierzchni mieszkalnej pomiędzy 1715 a 1720 r Około sto lat później lekarze rozpoczął utworzenia domu w okolicy, z wielu z nich konfigurowania praktyk ze swoich domów. A tendencja ta powierzchnia stała jest dobrze znane w tej dziedzinie.

W ciągu 150 lat, które nastąpiły duża liczba lekarzy przeprowadził się do Harley Street, przy czym jeden i pół tysiąca uważa się za na ulicy i jej okolic kupić połowie XX wieku. Miał największą koncentrację wiedzy medycznej na ziemi. Obecnie nadal istnieje szereg praktyk medycznych na ulicy w szerokim zakresie dziedzin wiedzy.

OXFORD STREET

Oxford Street jest na całym świecie słynie z zakupów. Jest to główna dzielnica handlowa Londynu i jest najbardziej ruchliwej ulicy handlowej w Europie. Kiedyś być częścią głównej drodze z Londynu do Oxford, stąd nazwa ulicy Oxford Street.

Ulica biegnie przez półtora mil i jest pełna sklepów z kilku restauracji i kawiarnié’S. Posiada on wiele dużych domach towarowych i być ważnym graczem w sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii jest niemal uważane za moszcz, że masz sklep w Oxford Street. Większość najbardziej znanych sklepów mają swój główny magazyn tutaj, niektóre mające dwa lub trzy. Oxford Street jest znany jak zajęty to może być , zwłaszcza przed Bożym Narodzeniem i sprzedaży po Bożego Narodzenia.

Regent Street

Regent Street to kolejna główna ulica handlowa Londynu.W seriach Północ od Piccadilly Circus na Oxford Street. To nie jest tak zajęty, jak Oxford Street i różni się w swoim wyglądzie, z jego wielkich budynków.

Regent Street był jednym z londyńskich pierwszym planowanych zmian i zbudowany na początku 1800 roku. Budynek został ukończony w 1825 roku, a każdy budynek na ulicy znajduje się na liście. Jest uważany za bardziej eleganckie niż Oxford Street, a słynie z lampek choinkowych.

Andrew Marshall (C)

Harley Street gabinetów

Savile Row krawieckie

Artykuł dzięki: