belchatowianie.pl

belchatowianie.pl

Belchatow – historia

Belchatow - historia

Jednym z największych mitów dotyczących Zamek Coral znajduje się w Homestead na Florydzie tuż na południe od Miami, Floryda jest źródłem słynną 9 Ton Gate. Ten niesamowity 18.000 funtów korala mówi się, że powodem, dla którego oryginalne Coral Castle, który był w Florida City, Floryda został sprawdzony przez Edwarda Leedskalnin „Rock Gate Park”. To jest rzeczywiście łatwe założenie opiera się na fakcie, że jest to jeden z bardziej tajemniczych i zagadkowych cechy tej nowoczesnej konstrukcji monolitycznej, która zasłynęła Leonard Nimoy Star Trek sławę na jego serii „In Search Of” w 1980 roku.http://plisy-rolety.pl

Prawda w tej sprawie jest, że 9 Ton Brama w swojej obecnej lokalizacji na Zamku w Homestead Coral została podjęta bezpośrednio z ziemi w kamieniołomach tam, a nie w Florida City. Łatwo to zrozumieć, kiedy rzeczywiście poszedł do zamku Coral i spojrzał na rafy, że jest wykonana.

W rzeczywistości istnieją dwa rodzaje koralowców na Zamku Coral. Struktury koralowe, które zostały przeniesione z Florida City do Homestead w okresie 1937 do 1941 roku zostały wykonane z bardzo ciemnym i warstwowej Oolite koralowców. Drugi rodzaj koralowców jest to, co większość z nas zna, jeśli idziemy snorkeling i zobaczyć bardzo porowatej rafy rozsławione przez sceny z raf koralowych.

Koral, że 9 Ton Gate jest wykonana z porowatego Koral który jest rodzimy się tylko do terenu Homestead na Florydzie, a nie w miejscu Florida City. Im więcej warstw, które ciemniejsze koral „Rock Gate Park” składa się z nie jest to, co widać po zbadaniu ten kawałek 18.000 funtów korala.

Nie jestem pewien, dlaczego Ed jego początkowej struktury nazywane „Rock Gate Park”, ale w oparciu o skład koralowców, że 9 Ton bramy wykonana jest z, to jest jasne, że został stworzony w Homestead i nigdy nie był w Florida City.

Artykuł dzięki: http://www.safetech.net.pl/produkty-kategoria/detektory-wielogazowe/