belchatowianie.pl

belchatowianie.pl

Znane ulice Belchatowa

Znane ulice Belchatowa

Savile Row

Savile Row słynie męskiego krawiectwa, w szczególności garnitury męskie. W rzeczywistości, Savile Row jest uznawany za wynalezienie bespoke określony, jako garnitury były często opisywane na „być wypowiadane przez” lub „być-szprychowe” dla. Ulica jest często określane jako Golden Mile krawieckiej.

Savile rzędów został opracowany w 1695 jako część Burlington Estate. To była część ogrodach Burlington House poprzednich do tego. Pierwotnie został nazwany Savile Street. Domy zostały zbudowane na jednej stronie ulicy, z ogrodów na drugą stronę i dlatego był nazywany Savile Row, z rzędem domów po jednej stronie. Nazwa została oficjalnie zmieniła w 1810 roku.

Krawiec zaczął odgrywać dużą rolę w okolicach tego czasu. Pierwsze krawców pojawiają się na ulicy w 1785 roku, aw ciągu następnych pięćdziesięciu lat trend kontynuowany. To właśnie sprawiło, że teren sławny. Wiele Savile Row Krawcy nie zbankrutowała lub przeniesiony do innego miejsca w Londynie, ale wiele nadal i nadal jest miejscem wielu mężczyzn iść na ich krawiectwa.

Fleet Street

Fleet Street jest synonimem brytyjskiej prasie. Ulica biegnie od wschodniego końca Strand aż do Farringdon Street.

Pod koniec XV i na początku XVI wieku tendencja projekty-sklepow.pl/jak-zwiekszyc-sprzedaz-w-sklepie/ do drukarek i wydawców poruszających się w obszarze zaczęło. Później, bardziej znany, gazety zaczęły się przenieść swoje biura na Fleet Street. Pierwszy dziennik to zrobić był Daily Courant na początku lat 1700-tych. Przez 20 wieku zdecydowana większość gazet w Londynie i Narodowych miał swoją siedzibę w okolicy.

To już nie jest sprawa jednak, jak wiele dokumentów wyprowadziła się z Fleet Street od 1980 roku. Wszystko z głównych gazet teraz w lewo i teraz jest bardziej związane z praktykami prawa.

Pomimo nie są już w domu gazetach obszarze, jest wciąż znany w tej sprawie.
Artykuł dzięki: